Tijdens de persconferentie van afgelopen dinsdag 21 april heeft het kabinet aangekondigd dat sporten voor kinderen in de buitenlucht weer deels is toegestaan. Vanaf woensdag 29 april mogen kinderen t/m 12 jaar en jeugd 13 t/m 18 jaar, onder begeleiding, weer samen trainen in de buitenlucht.
Ons bestuur is samen met de jeugdcoördinatoren bezig om hier invulling aan te geven. Gisteren heeft de KNVB het protocol verantwoord sporten kinderen t/m 12 jaar en jeugd 13 t/m 18 jaar van het NOC*NSF gepresenteerd. Verder zullen we door de gemeente Leudal nog worden geïnformeerd. Zij hebben overleg met de Veiligheidsregio Limburg-Noord gehad. Komende dinsdag of uiterlijk woensdag zal de gemeente Leudal de richtlijnen publiceren en verspreiden.
Als we weer met jeugdtrainingen gaan beginnen, zal dit niet eerder dan maandag 11 mei zijn.
Dit heeft te maken met het feit dat 4 en 5 mei nationale gedenk-/feestdagen zijn.
Dus zal er uiterlijk woensdag 29 april meer informatie volgen.