Beste ouder(s)/verzorger(s),

De gemeente Leudal heeft toestemming gegeven dat de 2e editie van de Jumbo Heerschap Heythuysen Voetbaldagen 2020 powered by Robey van 14 t/m 17 juli door mag gaan.

Maar let op, het aanmelden voor de Jumbo Heerschap Heythuysen Voetbaldagen 2020 is nog maar mogelijk tot en met vrijdag 29 mei 2020! Na deze datum is het niet meer mogelijk om je aan te melden! Daarnaast hebben wij vanwege de Corona maatregelen maar ruimte voor maximaal 56 deelnemers, dus wacht niet meer te lang met aanmelden voor deze 4 super leuke, sportieve en gezellige dagen vol met voetbalplezier!

Wij zullen ons tijdens deze voetbaldagen uiteraard strikt houden aan de geldende maatregelen van het RIVM en de gemeente Leudal.

Aanmelden kan via https://www.football4fun.nl/pages/voetbaldagen/aanmeldformulier-heythuysen.php Er hoeft pas betaald te worden als de voetbaldagen zeker doorgaan, ouder(s)/verzorger(s) krijgen dan een betaalverzoek.

​Mochten er nog vragen zijn dan vernemen wij deze graag.

Sportieve groet namens,

Patrick Houtappels
Football4Fun
info@football4fun.nl

Frits Colbers/Ivo Franssen
Sv Heythuysen