Jumbo Heerschap Heythuysen voetbaldagen 2020

Van dinsdag 14 juli t/m vrijdag 17 juli wordt de Jumbo Heerschap Heythuysen voetbaldagen 2020 i.s.m. Football4Fun op ons complex gehouden. Vier dagen boordevol voetbaltrainingen en voetbalspellen, voor kinderen van 5 tot en met 13 jaar! Elke dag van 9:30 uur tot 15:30 uur. Elke morgen staan er circuittrainingen op het programma. Na de lunchpauze staan er elke dag verschillende activiteiten op het programma. Op dinsdag de FIFA Skill Games, woensdag wordt er footgolf gespeeld, donderdag is er een spellencircuit en vrijdag wordt een 4 tegen 4 toernooi georganiseerd.
De Jumbo Heerschap Heythuysen voetbaldagen staan onder leiding van gediplomeerde voetbaltrainers.
Naast het aanbieden van uitdagende voetbaltrainingen en leuke voetbalspellen, is het ook belangrijk dat er gezonde voeding wordt aangeboden aan de kinderen tijdens deze sportieve dagen. Naast een gezonde lunch bieden we ook dagelijks fruit aan.
Er nemen 64 meisjes en jongens deel aan deze voetbaldagen.
De geldende coronaregels opgesteld door de gemeente Leudal en RIVM zullen worden gehanteerd.
Toeschouwers (ouder(s)/verzorger(s), familie) zijn van harte welkom op het sportpark maar dienen zich strikt aan de 1,5 afstand regel te houden en aan de overige gelden regels.
We hopen op leuke en leerzame voetbaldagen voor de deelnemers.

Door |2020-07-12T21:00:08+02:00juli 12th, 2020|Nieuws|0 Reacties
Ga naar de bovenkant