Heythuysen 1 heeft haar eerste competitiezege van het seizoen behaald. In een bizarre ambiance zonder toeschouwers werd DES Swalmen met 3-1 verslagen. Koen Stoop scoorde tweemaal waarvan de tweede een juweeltje was. Wouter Bergervoet maakte de derde goal. Hierdoor stijgt Heitse met stip naar de 9e plaats in de rangschikking.

Opstelling Heythuysen 1:
Jasper Bergervoet, Damien Korsten (Tom Peperkamp), Thijs van Montfort, Philippe Schonkeren, Sjoerd v.d. Heuvel, Siem Schreurs, Rick Nelissen, Martijn Vrenken, Daan Engelen (Wouter Bergervoet), Koen Stoop en Lenn Frenken (Maikel Nieskens).

Scoreverloop:
1-0 Koen Stoop (30e minuut), 1-1 Dani Hoogmans (33e minuut), 2-1 Koen Stoop (77e minuut) en 3-1 Wouter Bergervoet (87e minuut).

Toeschouwers: 0.
Scheidsrechter: van Oerle (Helden-Beringe).
Man of the match: 1. Koen Stoop, 2e Philippe Schonkeren en 3. Damien Korsten.

Kort wedstrijdverslag:
Wegens de aangescherpte coronamaatregelen waren er geen toeschouwers welkom in het “stadion”. Heitse begon met dezelfde basiself als de vorige week. Al in de eerste minuut was Heitse dichtbij een treffer. Na een goed genomen vrije trap van Daan Engelen kopte Martijn Vrenken de bal rakelings over het doel. Overigens stichtte Martijn Vrenken in het eerste helft het meeste gevaar aan Heitser zijde. Ook de gasten waren een paar keer dreigend, maar scoorde niet. Na een half uur spelen kwam Heitse op een 1-0 voorsprong. Na wederom een prima genomen vrije trap van Daan Engelen kopte Koen Stoop de 1-0 tegen de touwen. Net als in de eerste thuiswedstrijd kon Heitse de voorsprong niet lang vasthouden. Drie minuten scoorde Dani Hoogmans na een fout in de Heitser defensie de gelijkmaker, 1-1. In het tweede bedrijf had Martijn Vrenken alweer de eerste kans, maar hij miste. Heitse drong steeds meer aan. Koen Stoop was met een pegel dichtbij een treffer, maar de goalie redde uitstekend. De trainer gooide twee verse aanvaller (Wouter Bergervoet en Maikel Nieskens) het veld in. Dit bleek een uitstekende zet te zijn. In de 77e minuut kwam het hoogtepunt van de wedstrijd. Met een fantastisch schot, wat onderkant de lat de goal in vloog, zette captain Koen Stoop Heitse andermaal op voorsprong.  Even later leek de marge te worden verdubbeld. Maikel Nieskens kon alleen op het doel afgaan en lag de bal breed naar Wouter Bergervoet die binnen trapte. De treffer werd op vermeend buitenspel afgekeurd. Dit bleek uitstel van executie te zijn want even later mocht Wouter Bergervoet alleen op de goalie afgaan en schoot het leer beheerst binnen. De verdiende eerste zege was een feit. De volgende week speelt Heythuysen uit weer een derby, nu tegen Roggel. Het is zeer jammer dat er dan geen publiek mag komen kijken.

Uitslagen andere wedstrijden klasse Heitse 1:
Bieslo-DESM   1-0
Maarheeze-Roggel   3-0
DFO’20-FC Maasgouw   1-4
FC Roerdalen-EMS   1-4
FC Cranendonck-Laar   afgelast
FC Oda-Horn   afgelast

Stand klasse Heythuysen 1
1.   Maarheeze 3-7 (10-3)
2.  FC Maasgouw 3-7 (11-5)
3.  FC Oda 2-6 (4-2)
4.   Horn 2-6 (2-0)
5.   EMS 3-6 (7-6)
6.   DFO’20 3-6 (6-5)
7.   Laar 2-4 (6-3)
8.  Bieslo 3-3 (2-3)
9.   Heythuysen 3-3 (5-7)
10. DES Swalmen 3-3 (6-9)
11. FC Roerdalen 3-3 (4-7)
12. FC Cranendonck 2-1 (4-5)
13. DESM 3-0 (2-5)
14. Roggel 3-0 (2-11)

Heythuysen 2 heeft thuis tegen Sittard 3 haar eerste puntenverlies geleden. Tweemaal werd een voorsprong uit handen gegeven. Jeroen Vrenken en Luuk Deckers scoorden. Toch blijft het second op de eerste plaats staan.

Heythuysen 3 behaalde uit tegen RKSVN 6 haar eerste zege van het seizoen. Na 90 minuten stond er een 4-3 overwinning op het scorebord. In de laatste minuut kreeg de thuisclub nog een strafschop. De penalty werd gekeerd, maar moest opnieuw worden genomen. De tweede poging belandde op de lat. Voor Heitse scoorden Gijs Biemans, Geert Dings, Noel Vaessen en er was een eigen doelpunt

Heythuysen 4 blijft thuis ongeslagen. Tegen koploper RKSVN 5 werd met 3-3 gelijkgespeeld. Roan v.d. Wal (2x) en Rob Geenen (1x) waren de doelpuntenmakers.

De veteranen verloren uit in Ell nipt met 2-1 van de nieuwe fusieclub DFO’20 35+1. Nadat Luc Boonen de veteranen op voorsprong bracht, sloeg de thuisclub na rust alsnog toe.

JEUGD
De JO19-1 heeft duidelijk de stijgende lijn te pakken. In Maasniel werd tegen SVC2000 JO19-1 dikverdiend met 3-2 de eerste overwinning behaald. Jente Voermans, Cas Peeters en Felipe Theelen troffen doel.
De JO17-1 verloor ook haar derde competitiewedstrijd. In het eigen stadion werd er met 5-2 van Swalmen JO17-1 verloren. Peek Habets en Sil Backus (pingel) waren succesvol.
De JO15-2 blijft maar winnen. Uit werd Blerick JO15-4 met 8-2 verslagen. Bij de rust was de stand nog 2-2. In het tweede bedrijf werd er alsnog een ruime zege behaald. De doelpuntenmakers waren Johnny Coenen (4x, waarvan een strafschop), Fabian Colbers (1x), Luca Joris (1x), Lars Nieskens (1x) en Stijn Verstappen (1x).
De JO13-1 leed haar eerste nederlaag. Na een 2-0 voorsprong werd er uiteindelijk met 5-2 van EMS JO13-1 verloren. Daan Vullers scoorde tweemaal waarvan een uit een penalty.
Ook de JO13-2 moest het eerste verlies incasseren. Uit werd iets geflatteerd met 4-1 van Slekker Boys JO13-1 verloren. Thijs Verlinden deed het net van de tegenstander trillen.
Het verhaal wordt een beetje eentonig, maar ook de JO11-1 verloor voor de eerste maal dit seizoen. In Maasbree was MVC’19 JO11-2 met 4-1 te sterk. Willem Verlinden trof doel.
De JO11-2 kwam thuis net iets te kort tegen DES Swalmen JO11-3 en verloor met 4-1. Tiago v.d. Broek maakte de treffer.
De JO11-3 zegevierde thuis eenvoudig met 8-0 over hekkensluiter RKSVO JO11-2. De goalscoorders waren Liam Coolen (4x), Jayden van Berlo (2x), Twan Joosten (1x) en Givanny Knoop (1x).
Het meisjesteam leed een 13-1 uitnederlaag tegen Budel JO11-3. Isis Peeters scoorde voor de meisjes.
De JO9-1 verloor thuis na een waar spektakelstuk met 6-5 van FC Oda JO9-1. Wessel van Rooijen (4x) en Dinand Bergmans (1x) scoorden voor Heitse.

G-VOETBAL
Het eerste G-team verloor uit met 4-2 van Kerkrade West G1. Voor de Heythuysenaren scoorden Nick van Rijt en er was een own goal.
Het tweede G-team leed thuis na een leuke match een 8-5 verlies tegen SV de Braak G3. Koen de Holder (3x), Rens Faessen (1x) en Sven van Rijt waren trefzeker.