Om ook in de corona periode actief bezig te kunnen zijn met je team organiseert S.V. Heythuysen op zaterdag 28 november de super gave jeugdactiviteit ‘SV Heitser Trapveldjes Tour’. Alle jeugd van mini t/m JO13 zullen actief een speurtocht door het dorp volgen met toffe activiteiten op de verschillende trapveldjes.

wie-wat-waar?

  • Voor alle jeugd van mini tot en met JO13
  • Zaterdag 28 november
  • Van 10.00 – 13.00 uur

Corona spelregels

Om aan corona maatregelen te kunnen voldoen is de opbouw aangepast. Elk team start en eindigt vanaf een vooraf gecommuniceerde locatie in het dorp. Ouders brengen en halen hun kind naar en van deze locaties, worden gevraagd niet op de locaties te blijven en afstand te bewaren van elkaar bij het brengen / halen. Elk team zorgt dus ook voor enkel 2 volwassen begeleiders tijdens de tocht.

Doe mee en motiveer je team

Motiveer je team om deel te nemen aan deze activiteit en zorg er voor dat er 2 volwassen begeleiders (leiders / trainer of ouders) aanwezig zijn. Inventariseer als leider alvast welke jeugd aanwezig zullen zijn. Een week van tevoren zullen de start en einde locaties bekend worden gemaakt!

Schema start en eindlocaties

In onderstaand schema zie je de start- en eindlocaties per team.

Download “SV Heytser Trapveldjes Tour info” Trapveldjes-Tour-start-en-eind-locaties.pdf – 126 keer gedownload – 105 KB