Het eerste “SV Heitser Trapveldjes tour” is een zeer geslaagde activiteit geworden.
Om ook in de corona periode actief bezig te kunnen zijn met je team organiseerde S.V. Heythuysen op zaterdag 28 november deze super gave jeugdactiviteit. De opkomst van mini t/m JO13 was erg groot. De coronamaatregelen goed in acht genomen werd er een speurtocht door het dorp met toffe activiteiten op de verschillende trapveldjes gehouden. Na afloop ontvingen we alleen maar positieve reacties en dat is ook op de onderstaande foto’s goed te zien. De mini’s gingen het laatste stuk op het tandvlees. Dank aan iedereen die heeft meegeholpen aan deze geweldige activiteit. De verwachting is dat deze activiteit ook het volgend seizoen zijn vervolg zal krijgen.

Uitslagen
Antwoorden tijdens het lopen:
Gezamenlijk eerste: JO9-1, JO11-2, JO11-1, JO13-2 groep 1, JO13-2 groep 2 en JO13-1 groep 1.

Winnaars individuele scores spellen:
Mini’s:  Sep Geenen
JO9-1:  Wessel van Rooijen
JO11-3:  Saar Tummers
JO11-2:  Vinn Nelissen
JO11-1:  Ole van de Ven
MO11-1:  Lois Schmitz
JO13-2:  Maarten van Putten
JO13-1:  Robin van Roy

Nog enkele noemenswaardige dingen:
Hardste schot bij de spelers was van Funs Beurskens (JO11-1) met 73 km en bij de leiders van Nico Theunissen met 103 km.
Het snelste over het circuit was Daan Vullers (JO13-1) met 48 seconden.
De meeste punten bij het vakschieten had Ole van de Ven met de maximale score 15 punten.