Trainingsplanner2018-03-09T21:33:43+00:00

Trainingsplanner

In onderstaand overzicht zijn de trainingsdagen en tijden opgenomen van alle S.V. Heythuysen teams. Kijk voor een indeling van de velden onder aan deze pagina.
Indien een training last-minute wordt afgelast (bijvoorbeeld slecht weer) dan wordt dat via Twitter kenbaar gemaakt.

U kunt de complete Trainingsplanner ook downloaden (Pdf, 34 Kb)

Volg S.V. Heythuysen op Twitter

Indeling trainingsvelden
(klik op de afbeelding)

Senioren

Team

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Heythuysen 1

19:45 – 21:15 uur
Veld 4a + 4b
Lokaal 1

19:45 – 21:15 uur
Veld 4a + 4b
Lokaal 1

Heythuysen 2

19:45 – 21:15 uur
Veld 4a + 4b
Lokaal 1

19:45 – 21:15 uur
Veld 4a + 4b
Lokaal 1

Heythuysen 3

20:00 – 21:15 uur
Veld 2a
Lokaal 2

Heythuysen 4

20:00 – 21:15 uur
Veld 2a
Lokaal 2

Heythuysen 35+1

20:00 – 21:15 uur
Veld 2a
Lokaal 2

Heythuysen Dames 1

19:45 – 21:15 uur
Veld 3a
Lokaal Atletiek

19:45 – 21:15 uur
Veld 3a
Lokaal Atletiek

Jeugd

Team

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Heythuysen JO19-1

19:30 – 21:00 uur
Veld 3b
Lokaal 6

19:30 – 21:00 uur
Veld 3b
Lokaal 6

Heythuysen JO19-2

18:00 – 19:30 uur
Veld 3b
Lokaal 5

18:00 – 19:30 uur
Veld 3b
Lokaal 6

Heythuysen JO17-1

18:15 – 19:45 uur
Veld 4a
Lokaal 4

18:15 – 19:45 uur
Veld 4a
Lokaal 5

Heythuysen JO17-2

19:30 – 21:00 uur
Veld 2a + 4a
Lokaal 3

18:15 – 19:45 uur
Veld 3a
Lokaal 5

Heythuysen JO15-1
(C1)

18:15 – 19:45 uur
Veld 4b
Lokaal 2

18:15 – 19:45 uur
Veld 4b
Lokaal 4

Heythuysen JO15-2
(C2)

19:30 – 20:45 uur
Veld 4a
Lokaal 5

19:30 – 20:45 uur
Veld 4a
Lokaal 5

Heythuysen JO13-1

19:15 – 20:30 uur
Veld 3a
Lokaal 4

19:15 – 20:30 uur
Veld 3b
Lokaal 4

Heythuysen JO13-2

19:15 – 20:30 uur
Veld 3b
Lokaal 3

19:15 – 20:30 uur
Veld 3b
Lokaal 3

Heythuysen JO11-1

18:15 – 19:15 uur
Veld 4b
Lokaal Atletiek

18:15 – 19:15 uur
Veld 4b
Lokaal Atletiek

Heythuysen JO11-2

18:15 – 19:15 uur
Veld 4b
Lokaal Atletiek

18:15 – 19:15 uur
Veld 4b
Lokaal Atletiek

Heythuysen JO11-3

18:15 – 19:15 uur
Veld 4a
Lokaal 2

18:15 – 19:15 uur
Veld 4a
Lokaal 2

Heythuysen JO11-4

18:15 – 19:15 uur
Veld 4a
Lokaal 2

18:15 – 19:15 uur
Veld 4a
Lokaal 2

Heythuysen JO9-1

18:30 – 19:30 uur
Veld 3b
Lokaal 1

18:30 – 19:30 uur
Veld 3b
Lokaal 1

Heythuysen JO8-1

18:15 – 19:15 uur
Veld 3b
Lokaal 1

18:15 – 19:15 uur
Veld 3b
Lokaal 1

Heythuysen JO8-2

18:15 – 19:15 uur
Veld 3a
Lokaal 1

18:15 – 19:15 uur
Veld 3a
Lokaal 1

Heythuysen Mini-pupillen

18:15 – 19:15 uur
Veld 3a
Lokaal 1

Keepers training

18:15 – 19:15 uur
Veld 2a

G-voetbal

Team

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

G-jeugd

18:00 – 20:00 uur
Veld 2a
Lokaal 3 + 4

G-1

18:00 – 20:00 uur
Veld 2a
Lokaal 3 + 4

G-2

18:00 – 20:00 uur
Veld 2a
Lokaal 3 + 4

G-3

18:00 – 20:00 uur
Veld 2a
Lokaal 3 + 4