Heythuysen 1 heeft het eerste uitverlies van het seizoen geleden. In Melick was FC Roerdalen met 2-0 te sterk. Het was een verdiende nederlaag voor de Heythuysenaren. Hierdoor zakt Heitse een plaats in de rangschikking en staat nu op de vijfde plaats.

Opstelling Heythuysen 1:
Jasper Bergervoet, Tom Peperkamp, Thijs van Montfort, Lars van Hinsberg, Max Menting (Damien Korsten), Rick Vrenken (Jan Daamen), Siem Schreurs, Martijn Vrenken, Daan Engelen (Idse Prumpeler), Lenn Frenken en Jente Voermans (Philippe Wetzels).
Scoreverloop
1-0 Dennis Pastoor (45 minuut) en 2-0 Renee Pex (52e minuut).
Scheidsrechter: J. Regterschot (Landgraaf).
Toeschouwers: 100.
Man of the match: nobody

Kort wedstrijdverslag:
De opstelling was twee plaatsen gewijzigd. In de basiself stonden Thijs van Montfort en Daan Engelen ten faveure van Idse Prumpeler en Damien Korsten. Na drie weken zonder wedstrijden, was het zaak voor Heitse om aansluiting met de kop van de ranglijst te houden. In de eerste helft zagen de toeschouwers een gelijkopgaande strijd. Er waren een paar kansen voor Heitse om te scoren, maar Lenn Frenken en Daan Engelen konden het leer in de doel deponeren. Aan de overkant was de thuisclub gaandeweg het eerste bedrijf een paar keer dreigend. Toen iedereen dacht dat de brilstand bij de rust op het scorebord zou staan, dacht Dennis Pastoor hier anders over. Zijn afstandsknal belandde in het doel. Het leek in eerste instantie op een houdbare bal, maar er zat een swabber in het schot. In de rust moest Heitse orde op zaken stellen. Er volgde een wissel. Voor middenvelder Rick Vrenken kwam aanvaller Jan Daamen het strijdtoneel in. Maar vrij snel werd de score door FC Roerdalen verdubbeld. De defensief zag hier niet bijster goed uit. Een ingooi werd per kop verlengd waarna Renee Pex het leer tegen de touwen trapte, 2-0. Nu moest Heitse nog meer aanvallende intenties nemen, maar het werd steeds meer duidelijk dat Heitse vandaag niet zijn beste dag had. Er ging in de opbouw zeer veel mis en er werd teveel balverlies geleden en ook nog een veel te veel duels verloren. De thuisclub nog een aantal kansen om de score nog op te voeren, hetgeen gelukkig niet gebeurde. Heitse kon nauwelijks voor gevaar zorgen. Enkel Martijn Vrenken was met een kopbal en een schot wat een speler nog kon keren dichtbij een doelpunt. Ook de drie andere wissels konden het tij niet keren zodat het bleef bij een verdiende overwinning voor de thuisclub. Het was waarschijnlijk de minste match van dit seizoen van Heitse. Hierdoor zakt men een plaats en staat nu op de vijfde plaats. De volgende wedstrijd staat de thuiswedstrijd tegen Belfeldia op het men. Voor Heythuysen zaak om revanche te nemen voor deze zwakke prestatie.

Overige uitslagen klasse Heythuysen 1:
SVC2000 – RKSVN   1-3
Haelen – VV Kessel   2-1
Oranje Blauw’15 – Reuver   2-0
Roggel – Swalmen   3-0
Belfeldia – Horn   0-2

Stand klasse Heythuysen 1:
1e   RKSVN 13-28 (34-12) winnaar 1e periode
2e   Haelen 13-27 (32-17)
3e   VV Kessel 13-25 (26-10)
4e   FC Roerdalen 13-22 (27-19)
5e   Heythuysen 13-21 (15-11)
6e   Oranje Blauw’15 13-20 (21-18)
7e   Reuver 13-18 (26-22)
8e   Belfeldia 13-16 (19-31)
9e   Roggel 13-15 (22-22)
10e Horn 13-15 (15-22)
11e  Swalmen 13-9 (15-34)
12e SVC2000  13-0 (8-42)

Heythuysen 2 heeft na twee gewonnen wedstrijden weer eens verloren. Het uitduel tegen SVH’39 2 werd nipt met 1-0 verloren. Een dubieuze pingel voor de thuisclub bracht de beslissing.
Heythuysen 4 verloor uit tegen FC Roerdalen 4 met 4-0 en blijft in de onderste regionen staan.
De veteranen leden een 3-1 uitnderlaag in de derby tegen FC Roggel 35+1. In niet bijster goede match was Roggel de gelukkigste. Sjoerd Evers maakte de enige Heitser treffer.

JEUGD:
De JO17-1 heeft ook de tweede uitwedstrijd in fase 3 verloren. In Ospel was RKSVO JO17-1 met 4-0 te sterk. De JO17-1 speelde een uiterst matige match.
De JO15-1 speelde thuis met 2-2 gelijk tegen Bekkerveld JO15-1. Spits Noah Coolen zette Heitse met een fraaie vrije trap op voorsprong. Toch stond men bij de ranjapauze met 2-1 achter door twee fouten in de defensie. In het tweede bedrijf scoorde Lars Stakenborg de verdiende gelijkmaker.
Het meisjesteam leed voor de tweede wedstrijd op rij een 9-0 uitverlies. In Kerkrade was Sporting H.A.C. enkel maten te groot.
De JO14-1 heeft ook derde wedstrijd in fase 3 in winst omgezet. Uit werd Budel JO14-2 met 7-1 verslag dankzij treffers van Siem Quicken (2x), Maarten van Putten (1x), Mido Younis (1x), Job Somers (1x), Adam Chrzanowski (1x) en JO13-1 speler Deef Schreurs (1x). Hierdoor is de JO14-1 nu de trotse koploper.
Ook de JO11-1 blijf het uitstekend doen. Uit werd met 7-3 van DESM JO11-3 gewonnen en dit betekende de derde winst in evenveel wedstrijden. Milo Wijen (3x), Tim Respen (3x) en Ties Schreurs (1x) waren trefzeker.
De JO10-1 verloor uit met ruime 13-5 cijfer van Horn JO10-1. Pim Gerits (4x) en Dani Overmans (1x) troffen doel.
De JO9-1 leed een 7-5 thuisnederlaag tegen RKSVN JO9-1. Vier keer kwamen de gasten op voorsprong, maar telkens kwam Heitse terug. Echter hierna pakte RKSVN toch nog de volle winst.
De JO9-2 speelde thuis met 4-4 tegen SV Someren JO9-3 remise. De tweeling Luuk en Sam Lodewijks scoorden beiden tweemaal.
De JO8-1 kwam uit ijzersterk terug van een 3-0 achterstand tegen SV Laar JO8-1. Dankzij goals van Angesom Zeray (2x) en Dean Reijnders (1x) werd alsnog met 3-3 gelijkgespeeld.
De JO8-2 speelde thuis een puike wedstrijd tegen SV Laar JO8-4. Een maand geleden werd er uit met 14-1 van deze tegenstander verloren. Dit was destijds de eerste wedstrijd van dit nieuwe team. Nu werd er slechts met 6-4 verloren. Derhalve maakt de JO8-2 een enorme progressie. Dilan Hensen, Siem Boonen, Morris Marima en Sef Theunissen deden het net van de tegenstander trillen.
De mini’s kwamen in Beegden bij VV HEBES voor de eerste keer na de winterstop in actie. De twee Heitser teams lieten het talrijk opgekomen publiek weer genieten van de nodige staaltjes puik voetbal.

G-VOETBAL:
Het tweede G-team verloor thuis met 5-2 van FC Oda G3. Bij de rust was de stand nog 0-0 wat bij de G2 een unicum mag worden genoemd. Stephan de Jong en Stef Kist waren in de tweede helft succesvol.