Heythuysen 1 heeft de uitderby tegen het in nood verkerende SV Roggel met 1-1 gelijk gespeeld. Heitse speelde een van zijn minste matches van het seizoen. Martijn Vrenken scoorde vlak voor rust vanuit een pingel de gelijkmaker. Heythuysen blijft op de vierde plaats in de rangschikking staan.

Opstelling Heythuysen 1:
Jasper Bergervoet, Damien Korsten,  Rick Nelissen, Lars van Hinsberg, Ruben Mols, Thijs van Montfort (Jente Voermans), Siem Schreurs, Martijn Vrenken, Lenn Frenken, Daan Engelen (Fabian Colbers) en Wouter Bergervoet.
Invallers
Scoreverloop:
1-0 Coy van Meegen (7e minuut) en 1-1 Martijn Vrenken (45e minuut, strafschop).
Scheidsrechter: J. Regterschot (Landgraaf)
Toeschouwers: 150
Man of the match: Thijs van Montfort.

Kort wedstrijdverslag:
De opstelling was noodgedwongen op een plaats gewijzigd. In de startelf stond Damien Korsten ten faveure van de geblesseerde Tom Peperkamp. Het voor degradatie vechtende Roggel begon aanmerkelijk beter aan de wedstrijd. Er ging in de beginfase te veel mis aan Heitser zijde en na 7e minuten keek Heythuysen al tegen een 1-0 achterstand aan. Uit een vrije trap belandde de bal bij aanvoerder Coy van Meegen die met een droge schuiver de 1-0 liet aantekenen. Ook hierna kwam Heitse maar moeilijk in de wedstrijd. Balbezit had men meer dan genoeg, maar het duurde enige tijd voordat Heitse de eerste echte grote kans kreeg. Deze was voor Thijs van Montfort. Hij mocht alleen op de Roggelse goalie afgaan en trapte het leer langs de keeper maar ook nipt naast het doel. Vele Heitser supporters dachten dat de bal in het netje lag. Vlak voor de rust werd Heythuysen door de onzekere keeper van Roggel geholpen. Nadat Martijn Vrenken de bal langs de keeper kopte werd hij door de keeper gevloerd. Een strafschop voor Heythuysen en de keeper had geluk dat hij op het veld mocht blijven staan. Martijn Vrenken ging achter de bal staan en schoot het leer feilloos tegen te touwen, 1-1. In de tweede helft had Heitse wederom veel meer balbezit en er waren kansen voor Wouter Bergervoet en Martijn Vrenken welke niet werden verzilverd. Een domper was het uitvallen van Thijs van Montfort wegens een blessure. Heitse moest wel attent blijven op de tegenstoten van Roggel. Een paar keer was Roggel dreigend, maar het liep gelukkig met sisser af. In de slotfase maakte de zestienjarige JO17-1 speler Fabian Colbers zijn debuut in de hoofdmacht. Ruben Mols was nog met afstandsknal dichtbij de winning goal, maar met veel moeite kon de keeper het leer nog tegenhouden. Het bleef bij een enigszins teleurstellend 1-1 gelijkspel. Heitse blijft hierdoor op de vierde plaats op de ranglijst staan. De volgende week staat de thuismatch tegen BEVO op het menu.

Overige uitslagen klasse Heythuysen 1:
VV Kessel-Panningen   1-0
HBSV-Haelen   1-4
BEVO-Reuver   1-1
RKVB-Swalmen   0-5
TSC’04-DFO’20   0-4
Grashoek-Horn   2-1

Stand klasse Heythuysen 1:
1e   Panningen 22-48 (58-19) winnaar 2e periode
2e   Haelen 22-48 (55-32)
3e   HBSV 22-43 (44-25)
4e   Heythuysen 22-39 (44-30)
6e   BEVO 22-33 (40-22) winnaar 1e periode
6e   Swalmen 22-32 (48-41)
7e   Grashoek 22-30 (36-37)
8e   TSC’04 22-28 (32-42)
9e   Reuver 22-27 (35-35)
10e DFO’20 22-26 (40-38)
11e Horn 22-25 (29-36)
12e VV Kessel 22-24 (21-32)
13e Roggel 22-23 (26-37)
14e  RKVB 22-2 (8-90)

Heythuysen 2 heeft de uitwedstrijd tegen BEVO 2 met 1-0 gewonnen. Bart Drenth was voor het second de matchwinnaar. De score had veel hoger dienen uit te vallen, maar een hele serie kansen werden niet benut.
Heythuysen 3 leed een eervolle 2-0 uitverlies tegen koploper en toekomstig kampioen SV Someren 5. Dank aan de 6 spelers van Heitse 4 voor het uithelpen.
De veteranen hebben weer een horde nog op weg naar de titel genomen. In Swartboek werd RKSVV 35+1 nipt met 1-0 verslagen dankzij een doelpunt van Martin Schreurs. Dank aan de drie spelers van Heitse 3 voor het uithelpen. De vets blijven natuurlijk de fiere koploper.
Het damesteam 18+ speelde afgelopen vrijdag 4 wedstrijden bij RKSVV. Er werd een keer gelijk gespeeld (tegen Bieslo met 1-1) en drie maal verloren (met 1-0, 2-1 en 3-0). Lois Kanders en Sacha Peters scoorden.

JEUGD:
De JO19-1 verloor uit na een 0-0 ruststand met 2-0 van het nog ongeslagen RKSVO JO19-1. De thuisclub was efficienter met het benutten van de kansen.
De JO17-1 versloeg uit MBC’13 JO17-3 eenvoudig met 3-1 door goals van Kyan Rooswinkel (2x) en Ruben van Rooijen (1x). Ruben maakte na 6 weken absentie wegens blessureleed zijn come back en luisterde dit met een treffer bij.
De JO15-1 speelde afgelopen week twee wedstrijden. Afgelopen dinsdag werd de topper thuis tegen FC Maasgouw JO15-1 met 2-2 gelijk gespeeld. Twee keer kwam onze JO15-1 op voorsprong, maar telkenmale kwamen de gasten weer langszij. Daan Konickx en Jorn v.d. Ven scoorden. Zaterdags werd thuis met 3-0 van Laar JO15-1 verloren. Al in de eerste minuut kwam men uit een corner op achterstand. Dus moest men al gelijk achter de feiten aan lopen en dit werd niet meer goedgemaakt.
De JO13-1 zegevierde uit met 2-1 over Wittenhorst JO13-1. Givanny Knoops en Daan Vullers waren trefzeker. Door deze terechte zege blijft de JO13-1 het uitstekend doen in de titelrace.
Het meisjesteam verloor uit met 3-1 van Bruheze MO13-1. In Helmond deden de meisjes zeker niet onder voor de thuisclub en er had een gelijkspel zeker ingezeten. Isis Peeters was succesvol.
De JO11-1 won afgelopen woensdag het inhaalduel uit nipt met 4-3 van SNA JO11-1. Eigenlijk had de score veel hoger moeten uitvallen, want er werden nog de nodige kansen om zeep geholpen. Wessel van Rooijen, Dinand Bergmans, Givanny Knoops en Lois Schmitz troffen doel.
De JO11-2 moest uit tegen het sterke SV Helenaveen/Griendtsveen JO11-1 aantreden. Na 60 minuten stond er een 7-3 nederlaag op het scorebord. Het was dankzij uitstekend keeperswerk van goalie Luuk Respen dat de score niet veel hoger was uitgevallen. Vinyo v.d. Broek (2x) en Aiden Hendriks (1x) deden het net van de tegenstander trillen.
De JO10-1 had thuis een off day tegen SV Someren JO10-4 en de spelers waren al bij de meivakantie. Het werd een 13-2 verlies waarbij Giovanni Hendrikx en Ties Schreurs scoorden voor de Heythuysenaren.
De JO9-1 versloeg thuis Brevendia JO9-2 met 7-3 door doelpunten van Pim Gerits (5x), Raf Ceelen (1x) en Dani Overmans (1x). Al met al een prima overwinning.
De JO8-2 won thuis de derby tegen Haelen JO8-1 na een 2-0 achterstand nog met 8-4. De doelpuntenmakers waren Thijs Heijmans (2x, speler mini’s), Luuk Lodewijks (2x), Noud Geurts (1x), Ravi Tan (1x), Sam Lodewijks (1x) en Cas Tummers (1x).
De mini’s speelden wedstrijdjes bij Veritas te Neeritter. Er deden 2 teams van Heitse, Verder speelde een team nog een 6 tegen 6 wedstrijd. De vonken spatten er natuurlijk weer van af.

G-voetbal:
Het tweede G-team zorgde thuis voor een daverende verrassing door sensationeel Venlosche Boys G2 met 7-5 te verslaan. Iedereen speelden een puike partij en waren in absolute topvorm. Voor 90% van het team was al een eeuwigheid geleden dat ze nog een keer hadden gewonnen.
De treffers kwamen op naam van Stephan de Jong (4x), Jeroen van Ophoven (2x) en Stef Kist (1x). Na afloop werd er natuurlijk in de kantine een feestje gebouwd.
Het jeugd G-team speelde in hun eigen “stadion” een toernooitje met Maastricht West JG1 en JG2, FC Oda JG1 en SV de Braak JG1. De jongens en meisjes genoten met volle teugen van het voetbalspel.