Heythuysen 1 heeft de uitwedstrijd tegen de nummer twee van de ranglijst VV Kessel 1 met 1-1 gelijkgespeeld. Onderhand wordt Heitse de kampioen van de remises. Dit was al het negende gelijkspel van het seizoen. Hierdoor blijft Heitse op de zesde plaats in de rangschikking staan.

Opstelling Heythuysen 1:
Jasper Bergervoet, Tom Peperkamp (Damien Korsten), Idse Prumpeler, Lars van Hinsberg, Max Menting, Rick Vrenken (Jan Daamen), Siem Schreurs, Thijs van Montfort, Daan Engelen (Jente Voermans), Martijn Vrenken en Lenn Frenken.
Scoreverloop:
0-1 Daan Engelen (43e minuut) en 1-1 Daan Zeelen (53e minuut).
Scheidsrechter: R. Cauberg.
Toeschouwers: 100.
Man of the match: Lars van Hinsberg.

Kort wedstrijdverslag:
De opstelling was op slechts een plaats gewijzigd. In de basiself stond Idse Prumpeler ten faveure van Philippe Wetzels. Voor Heythuysen was het zaak om de drie punten te behalen en zodoende het laatste kansje op de nacompetitie nog te grijpen. Heitse startte prima aan de match en was aanvallend direct een aantal keren dreigend, maar de laatste pass kwam telkens net niet aan. Na het eerste kwartier kwam de thuisclub beter in de wedstrijd. Het meeste gevaar werd door dribbelkunstenaar Willem Kruijk gecreeërd. Hij werd redelijk goed door Tom Peperkamp in bedwang gehouden. Toch was Kessel een paar dichtbij een treffer. Zo belandde een bal na een lob op de deklat en moest Lars van Hinsberg hierna het leer van de doellijn halen. Aan de andere kant was nog een prima schot van Thijs van Montfort te noteren, maar goalie redde bekwaam. Vlak voor de rust kwam Heitse op voorsprong. Na een prima voorzet van Martijn Vrenken trapte Daan Engelen de bal bekeken in het doel, 0-1. Dit was ook de ruststand. Na de theepauze kwam Heythuysen wederom goed uit de startblokken. Snel had Martijn Vrenken de grote kans om de score te verdubbelen. Alleen voor de keeper schoot hij teleurstellend tegen hem op. Waarschijnlijk was dit het cruciale moment van de match. De reporter dacht gelijk dan zal goal wel aan de overkant vallen en dit gebeurde ook. Een schot kon niet door Jasper Bergervoet worden vastgehouden. Uit rebound maakte Daan Zeelen de gelijkmaker. Beide teams wilden hierna voor de winst gaan en het spel golfde snel op en neer. Heitse bracht drie verse krachten binnen de lijnen, waarvan Jan Daamen ook alleen voor de keeper kwam. Wederom redde de Kesselse goalie. Het bleef bij een billijk gelijkspel. Dit was het negende remise voor de Heythuysenaren, waarschijnlijk een nieuw clubrecord. Hierdoor blijft Heythuysen op de zesde plaats in de rangschikking staan. De volgende week speelt Heitse thuis tegen Reuver.

Overige uitslagen klasse Heythuysen 1:
Swalmen – RKSVN   0-6
Haelen – SVC2000   5-2
Oranje Blauw’15 – FC Roerdalen   1-1
Roggel – Belfeldia   1-0
Reuver – Horn   1-1

Stand klasse Heythuysen 1:
1e   RKSVN 18-41 (48-13) winnaar 1e periode
2e   VV Kessel 18-33 (34-15)
3e   Haelen 18-32 (42-26)
4e   Reuver 18-29 (36-25)
5e   FC Roerdalen 18-27 (32-25) winnaar 2e periode
6e   Heythuysen 18-27 (20-16)
7e   Oranje Blauw’15 18-26 (30-28)
8e   Roggel 18-25 (29-26)
9e   Horn 18-20 (18-29)
10e Belfeldia 18-20 (23-40)
11e Swalmen 18-16 (26-44)
12e SVC2000 18-0 (9-57)

Heythuysen 2 heeft de uitwedstrijd tegen SVSH 2 knap met 1-1 gelijkgespeeld. Eigenlijk had het second drie punten moeten krijgen, maar een treffer werd op dubieuze wijze afgekeurd. De treffer van Heitse was een eigen doelpunt
Heythuysen 4 heeft de uitwedstrijd tegen het hooggeklasseerde FC Maasgouw ruim en dikverdiend met 5-1 gewonnen. Luuk Buysrogge (2x), Cas v.d. Loo (2x) en Luuk Pellemans scoorden
De veteranen verloren uit met 2-0 van koploper Sportclub Leeuwen 35+1. Toch was het tegenspel van de Heythuysenaren prima.
Dames 18+ speelden wedstrijden bij FC Maasgouw te Thorn. Nadat de eerste wedstrijd in een gelijkspel eindigde, kreeg Lois Kanders in de tweede match een zeer zware blessure. We wensen Lois heel veel sterkte en een voorspoedig herstel.

JEUGD:
De JO17-1 verloor thuis van mede koploper De Ster JO17-1 met 2-0. Toch werd er best aardig gebald, maar de gasten waren efficiënter.
De JO15-1 speelde uit teleurstellend met 2-2 gelijk tegen hekkensluiter ST GFC’33/SV Lottum JO15-1. De spelers namen het te gemakkelijk op. Noah Coolen en Captain Wout Kurstjens scoorden.
Het meisjesteam speelde de afgelopen tijd twee keer thuis. Eerst werd er knap met 2-2 tegen SVO MDOC MO15-1 gelijk gespeeld door treffers van Lois Schmitz en Sarah Heynen. De tweede match werd thuis zeer ruim met 10-0 van koploper Sporting H.A.C. MO15-1 verloren.
De JO14-1 speelde paaszaterdag met 4-4 remise tegen Swalmen JO14-2. In deze aantrekkelijke wedstrijd waren Willem Verlinden, Deef Schreurs, Sem Somers en Liam Coolen trefzeker.
De JO13-1 speelde thuis de absolute topper tegen het eveneens nog ongeslagen Sportclub Irene JO13-1. Het werd een zeer intense wedstrijd. De gasten kwam via een vrije trap op voorsprong. Deef Schreurs maakte dankzij een benutte pingel de gelijkmaker. Vlak voor tijd scoorden de gasten de winnende treffer en wonnen met 2-1.
De JO13-2 leed een 3-1 uitverlies tegen SV Laar JO13-2. Vinyo v.d. Broek was succesvol.
De JO11-1 t/m JO8-2 begonnen aan fase 4. Het leverde vier zeges en twee nederlagen op.
DeJO11-1 verloor uit met 5-1 van het goed spelende VV HEBES JO11-1. Tim Respen trof doel.
De JO10-1 versloeg thuis SJO PEC’20 met 7-2. De goalscoorders waren Joris van Pamelen (2x), Rens Thijssen (2x), Tuur Meewis (1x), Dani Overmans (1x) en Pim Gerits (1x).
De JO9-1 zegevierde thuis met 8-0 tegen Grashoek JO8-1. Sten Reuvers (3x), Jan Gablik (2x), Rayane Offermans (2x) en Max Verber (1x) deden het net van de tegenstander trillen.
De JO9-2 won uit de derby tegen Haelen JO9-1 met 6-3 dankzij goals van Luuk Lodewijks (2x), Sam Lodewijks (2x), Cas Tummers (1x) en Stef Frenken (1x).
De JO8-1 leed na een spectaculaire match een 7-6 uitnederlaag tegen Linne JO8-1. Angesom Zeray (2x), Dean Reijnders (2x), Jax Konickx (1x) en Lux v.d. Heuvel (1x) scoorden.
De JO8-2 was thuis oppermachtig tegen BEVO JO8-3 en won uiteindelijk met maar liefst 16-0. De doelpuntenmakers waren Siem Boonen (5x), Dilan Hensen (5x), Finn van Grimbergen (3x), Morris Marima (2x) en Jinte Boonen (1x).
De mini’s speelden wedstrijdjes in Roggel. De drie teams waren weer zoals vanouds op dreef.

G-VOETBAL:
Het eerste G-team verloor uit met 7-4 van VV Maastricht West G1. De goals kwamen op naam Marvin Aarts (2x), Janick Huskes (1x) en er was een own goal.
Het tweede G-team leed een 7-1 thuisverlies tegen NWC G1. Stephan de Jong scoorde na een prima assist van Stijn Devos.