Heythuysen 1 is dankzij een 2-0 thuiszege tegen VV Kessel 1 en het gelijkspel van Haelen 1 de nieuwe koploper geworden. BEVO 1 heeft wel evenveel punten, maar het doelsaldo van de Heythuysenaren is beter. De volgende week staat de laatste match van de eerste periode op het programma. Bij winst uit tegen HBSV 1 kan de periode worden gepakt.

Opstelling Heythuysen 1:
Jasper Bergervoet, Tom Peperkamp (Damien Korsten), Rick Nelissen, Thijs van Montfort, Ruben Mols, Martijn Vrenken, Siem Schreurs, Lenn Frenken (Sjoerd v.d Heuvel), Jente Voermans (Daan Engelen), Maikel Nieskens en Wouter Bergervoet.
Scoreverloop:
1-0 Wouter Bergervoet (52e minuut) en 2-0 Wouter Bergervoet (75 e minuut)
Scheidsrechter: M. Dokter (Roermond)
Toeschouwers: 100
Man of the match: Wouter Bergervoet
Pupil van de Week: Raf Ceelen (JO9-1).

Kort wedstrijdverslag:
De opstelling was op een plaats gewijzigd. In basiself stond Maikel Nieskens ten faveure van good old Sjoerd v.d. Heuvel. Heitse wist dat tegenstander van vandaag Kessel een stugge ploeg zou zijn welke bitter weinig scoort en ook maar weinig tegentreffers incasseerd. Heitse startte voortvarend aan de wedstrijd en was in het eerste kwartier duidelijk de betere ploeg. Er waren twee grote kansen om te scoren. Eerst was het Wouter Bergervoet welke alleen op het doel kon gaan, maar zijn schot ging naast het doel. Daarna mocht Maikel Nieskens hetzelfde doen. Zijn lob over de keeper werd op miraculeuze wijze via de paal van de doellijn gehaald. Hierna kwamen de gasten beter in het spel en kregen twee vrije trapkansen maar goalie Jasper Bergervoet was tweemaal paraat. Heitse had wel veel meer balbezit, maar er kwamen niet zoveel kansen. Het bleef bij een 0-0 ruststand. In de tweede helft was Heitse wederom het betere team en kwam snel op voorsprong dankzij Wouter Bergervoet welke scoorde via de binnenkant van de paal. Er ging een splijtende pass van Ruben Mols aan vooraf. Even later had Martijn Vrenken de score kunnen verdubbelen na een prima aanval, maar hij raakte de bal niet vol en deze vloog naast het doel. De Kesselse formatie probeerde de bakens nog te verzetten, maar creëerde uiteindelijk niet veel. De andere kant waren de Heitser tegenaanvallen steeds gevaarlijk. Een kwartier voor de tijd viel de beslissing dankzij het aanvalstandem. Een prima voorzet van Maikel Nieskens werd door Wouter Bergervoet uitstekend afgewerkt. In het laatste kwartier hield Heitse stand zodat het bleef bij een 2-0 overwinning. Hierdoor is Heythuysen de nieuwe koploper dankzij een beter doelsaldo dan BEVO. Nu is de vraag wanneer heeft Heitse voor het laatst bovenaan in de 4e klasse gestaan. We zullen deze week maar weer eens de archieven in gaan duiken. Vast staat dan wanneer Heythuysen de volgende week te uitwedstrijd tegen HBSV winnend kan afsluiten het naar aller waarschijnlijkheid de eerste periode pakt.

Overige uitslagen klasse Heythuysen 1:
Haelen-TSC’04   4-4
Reuver-HBSV   5-4
BEVO-Roggel   2-0
Panningen-Grashoek   2-1
Horn-RKVB  4-1
DFO’20-Swalmen   1-3

Stand klasse Heythuysen 1:
1e   Heythuysen 7-16 (20-9)
2e   BEVO 7-16 (14-6)
3e   Haelen 7-15 (19-13)
4e   Swalmen 7-14 (17-13)
5e   Panningen 7-13 (20-8)
6e   HBSV 7-13 (19-12)
7e   Horn 7-10 (13-13)
8e   TSC’04 7-10 (14-19)
9e   Grashoek 7-8 (15-13)
10e Reuver 7-8 (13-14)
11e  Roggel 7-5 (11-15)
12e  VV Kessel 7-4 (2-9)
13e  DFO’20 7-3 (11-15)
14e  RKVB 7-1 (5-34)

Heythuysen 3 heeft thuis met 3-1 van SV Laar 4 verloren. Sjoerd Evers zette Heitse op voorsprong, maar dankzij een strafschop kwamen de gasten nog in de eerste helft langszij. In de tweede helft waren er goede kansen voor Heitse maar SV Laar scoorden nog tweemaal. Een gelijkspel had de verhoudingen beter weergegeven.
Heythuysen 4 heeft thuis een 2-0 voorsprong tegen SVVH 1 nog uit handen gegeven. Uiteindelijk wonnen de gasten met 4-3.  De derde Heitser treffer werd door Jochem Smits gemaakt.
De veteranen versloegen thuis dikverdiend SVVH 35+1 met 2-0. In de eerste helft scoorde Maarten Reuvers en in het tweede bedrijf was het Bas Verlinden die het doel vond. Hierdoor staan de veteranen op een keurige tweede plaats.

JEUGD:
De JO17-1 leed een ruime 6-2 uitnederlaag tegen Rood Wit’67 JO17-1. De JO17-1 werd telkens op de counter gepakt. Andermaal scoorde Ruben van Rooijen tweemaal.
De JO15-1 won uit knap met 2-0 van Merefeldia JO15-1 door treffers van Lars Stakenborg en Tuur Lemmens.
De JO13-1 blijft het uitstekend doen. In Weert werd Laar JO13-1 fraai met 3-0 verslagen. Willem Verlinden, Noah Coolen en Deef Schreurs troffen doel.
De JO13-2 heeft de tweede match in fase 2 gewonnen. Thuis werd met 8-0 van Sportclub Irene JO13-5 gewonnen. Matteo van Leeuwen (5x), Stan Putjens (1x), Vince Opbroek (1x) en Levi Vaessen (1x) deden het net van de tegenstander trillen.
Het meisjesteam leed haar eerste nederlaag van het seizoen. In het Brabantse land werd met 6-0 van het sterke Mierlo Hout MO13-1 verloren.
De JO11-1 versloeg uit Neerkandia JO11-1 na een spectaculaire wedstrijd met 6-5 door doelpunten van Wessel van Rooijen (4x) en Dinand Bergmans (2x).
De JO11-2 leed een ruime 12-3 thuisverlies tegen Sportclub Leeuwen JO11-2. Vinyo v.d. Broek (2x) en Aiden Hendriks (1x) maakten de goals.
De JO10-1 zegevierde thuis met 6-5 tegen DESM JO10-2. Na een 3-1 achterstand kwam men sterk terug in de match. De doelpuntenmakers waren Ties Schreurs (3x), Cas Saelmans (1x), Sepp Geenen (1x) en Giovanni Hendrikx (1x).
De JO9-1 behaalde de eerste overwinning van het seizoen door uit met 4-2 van RKMSV JO9-2 te winnen . Voor het prima spelend team scoorden Lenn Jacobs, Emma Caris, Joris van Pamelen en Pim Gerits.
De JO8-1 blijft de zeges maar aan elkaar rijgen. In Venlo was men tegen Venlosche Boys JO8-4 met 13-2 te sterk. Sten Reuvers (4x), Stijn Mattheeuwse (4x), Jan Glabik (2x) en Teun Beckers (2x) scoorden. Verder was er nog een own goal.
De JO8-2 leed een 4-1 thuisnederlaag tegen RKAVC JO8-2. Thijs Heijmans was succesvol.

G-VOETBAl:
Het eerste G-team verloor uit met 5-1 van de ongeslagen koploper Braakhuizen G1. Een helft kon men de koploper bijhouden. Na een 0-0 ruststand was het verweer gebroken. Bart Peeters was trefzeker.
Het derde G-team verloor thuis na een aantrekkelijke wedstrijd met 11-6 van Venlosche Boys G2. De goalscoorders waren Stijn Devos (3x), Jouri Barikjan (1x), Stephan de Jong (1x) en Stef Kist (1x).