Heythuysen 1 heeft andermaal gelijkgespeeld. De thuismatch tegen Belfeldia 1 eindigde in 1-1. In de tweede helft scoorde Philippe Wetzels de gelijkmaker. Hierdoor blijft Heitse op de vijfde plaats in de rangschikking staan.

Opstelling Heythuysen 1:
Jasper Bergervoet, Damien Korsten, Thijs van Montfort, Joey Kluskens, Max Menting, Philippe Wetzels, Idse Prumpeler, Martijn Vrenken, Daan Engelen (Jan Daamen), Lenn Frenken en Jente Voermans (Fabian Colbers).
Scoreverloop
0-1 Joeri Holtman (22e minuut) en 1-1 Philippe Wetzels (57e minuut).
Scheidsrechter: Pennings (Jabeek).
Toeschouwers: 100.
Man of the match: Philippe Wetzels.
Wedstrijdbalsponsor: Praktijk voor Mondhygiene Yvonne Rijks.

Kort wedstrijdverslag:
De opstelling was door allerlei omstandigheden op maar liefst vier plaatsen gewijzigd. Tom Peperkamp (studie), Lars van Hinsberg (geblesseerd), Siem Schreurs (geniet van een welverdiende vakantie) en Rick Vrenken (gepasseerd) werden vervangen door Damien Korsten, Joey Kluskens, Philippe Wetzels en Idse Prumpeler. Heitse had iets goed te maken na de uiterst teleurstellende wedstrijd van de afgelopen week. Op een moeilijk (hobbelig) bespeelbaar veld startte Heythuysen twijfelachtig aan de wedstrijd. Er waren veel te veel foutieve passes te noteren en na ruim twintig minuten kwamen de gasten door een treffer van Joeri Holtman op voorsprong naar weifelend optreden in de Heitser defensie. In het eerste bedrijf waren er weinig kansen voor de Heythuysenaren. Daan Engelen kreeg waarschijnlijk  de beste kans, maar de bal vloog niet in het doel. In de rust zette Coach Jurgen Geurts iedereen weer op scherp. De toeschouwers zagen na de theepauze een veel gretige formatie en Heitse werd steeds dreigender. Thijs van Montfort werd na het middenveld geposteerd wat ook een positieve wending aan de match gaf. Na een klein kwartier scoorde Philippe Wetzels de terechte gelijkmaker. Hij trapte de bal met zijn linkervoet tegen de touwen. Heitse wilde nog volledig voor de winst gaan. Bij een serie corners voor de bezoekers kwam men tweemaal goed weg, doordat Belfeldia paal en lat raakte. Verder werd nog een dot van een kans door de bezoekers gemist, wat lag aan het hobbelig veld. Aan de andere kant was Heitse ook een paar gevaarlijk na slechte doeltrappen van de goalie. Jan Daamen kon dit niet afstraffen. Het bleef bij een billijk gelijkspel. Dit was alweer het zevende keer dat Heitse dit seizoen remise speelde. Heythuysen blijft op de vijfde plaats in de ranglijst staan. De volgende week speelt men de uitwedstrijd tegen slotlicht SVC2000.

Overige uitslagen klasse Heythuysen 1:
VV Kessel – RKSVN   0-1
Haelen – Roggel   1-1
Reuver – FC Roerdalen   2-0
Swalmen – Oranje Blauw’15   1-1
Horn – SVC2000   2-1

Stand klasse Heythuysen 1:
1e   RKSVN 14-31 (35-12) winnaar 1e periode
2e   Haelen 14-28 (33-18)
3e   VV Kessel 14-25 (26-11)
4e   FC Roerdalen 14-22 (27-21)
5e   Heythuysen 14-22 (16-12)
6e   Reuver 14-21 (28-22)
7e   Oranje Blauw’15 14-21 (22-19)
8e   Horn 14-18 (17-23)
9e   Belfeldia 14-17 (20-32)
10e Roggel 14-16 (23-23)
11e  Swalmen 14-10 (16-35)
12e SVC2000  14-0 (9-44)

Heythuysen 2 heeft voor de derde keer op rij een thuiswedstrijd gewonnen. Nu werd Reuver 2 met 3-1 verslagen. Bij de rust was de stand al 3-0 door doelpunten van Jonah Joris (2x) en Jeroen Vrenken (1x).
Heythuysen 4 heeft de eerste thuiszege van het seizoen behaald. Na een 1-1 ruststand werd er met maar liefst 6-1 van SVH’39 4 gewonnen. Cas v.d. Loo (2x), Teun Peters (1x), Sep van Neer (1x), Luuk Pellemans (1x) en Jochem Smits (1x) scoorden voor de Heythuysenaren.

JEUGD:
De JO17-1 verloor thuis met 2-0 van SHH JO17-1. In een rommelige wedstrijd waren de gasten de gelukkigste.
De JO15-1 versloeg uit knap ST Voerendaal/RKSVB JO15-1 met 3-1. Na een 1-0 achterstand scoorde Noah Coolen uit een vrije trap de gelijkmaker. De bal vloog in de kruising. Hierna scoorde Syl v.d. Goor tweemaal, waarvan de tweede rechtstreeks uit een hoekschop.
De JO14-1 leed haar eerste verlies in fase 3. Uit werd tegen het eveneens nog ongeslagen SVSH JO14-1 met 5-3 verloren. Xander van Pamelen (1x), Willem Verlinden (1x) en Maarten van Putten (1x) troffen doel.
De JO13-1 zegevierde thuis met 2-1 over RKMSV JO13-1. Vince Opbroek bracht Heitse op voorsprong, maar nog in het eerste bedrijf kwamen de gasten langszij. In de tweede helft was het andermaal Vince Opbroek die scoorde en ditmaal was het de winning goal.
De JO13-2 leed een zeer ruime 18-2 uitnederlaag tegen RKAVC JO13-1. Hierbij miste de thuisclub ook nog twee pingels, waarvan goalie Raff Schiffelers er een stopte. Diezelfde Raff Schiffelers benutte een penalty voor Heitse en verder scoorde ook nog Daniel Zeray met een kopbal.
De JO11-1 heeft thuis de topper tegen Eindse Boys JO11-1 dikverdiend met 5-2 gewonnen en is hard op weg om de titel in fase 3 te pakken. Milo Wijen (2x), Ties Schreurs (2x) en Tim Respen (1x) waren  trefzeker.
De JO10-1 pakte thuis de volle winst tegen ST EVV/Rios”31 JO10-3. Het werd uiteindelijk een 9-2 zege. Tuur Meewis (4x), Pim Gerits (2x), Joris van Pamelen (1x), Dani Overmans (1x) en Rens Thijssen (1x) waren succesvol.
De JO9-1 won de uitmatch tegen Sportclub Leeuwen JO9-1 met 4-1 dankzij treffers van Rafael Scheerhoorn (3x) en Rayane Offermans (1x).
De JO9-2 verloor uit met 6-0 van Merefeldia JO9-2. De thuisclub was een paar maatjes beter.
De JO8-1 versloeg thuis DFO’20 na een aantrekkelijke wedstrijd met 8-5. De doelpuntenmakers waren Devin Timmermans (3x), Joost Niessen (2x), Angesom Zeray (2x) en Jax Konickx (1x).
De JO8-2 speelde andermaal een puike wedstrijd, maar verloor toch uiteindelijk met 7-5 uit tegen SV Someren JO8-6. Finn van Grimbergen (3x), Morris Marima (1x) en Siem Boonen (1x) deden het net van de tegenstander trillen.

G-VOETBAL:
Het eerste G-team leed een ruime 6-1 uitnederlaag tegen Willem I G2. Enkel captain Marvin Aarts wist te scoren.
Het tweede G-team verloor thuis na andermaal een spectaculaire match met 9-6 van MVC’19 G2. De goalscoorders waren Stijn Devos (3x), Stephan de Jong (1x), Stef Kist (1x) en Jeroen van Ophoven (1x).