Heythuysen 1 heeft thuis dikverdiend met 2-0 van de nummer drie HBSV 1 gewonnen en doet weer enigszins mee voor het plaatsen van de nacompetitie. Heitse blijft hierdoor op een vierde plaats in de rangschikking staan en kruipt wel dichter bij HBSV.

Opstelling Heythuysen 1:
Jasper Bergervoet, Tom Peperkamp (Damien Korsten),  Rick Nelissen, Lars van Hinsberg, Ruben Mols, Thijs van Montfort, Siem Schreurs, Martijn Vrenken, Lenn Frenken, Daan Engelen (Jente Voermans) en Wouter Bergervoet (Idse Prumpeler).
Invallers
Scoreverloop:
1-0 Martijn Vrenken (37e minuut) en 2-0 Martijn Vrenken (60e minuut).
Scheidsrechter: M. Dokter (Roermond)
Toeschouwers: 100
Man of the match: Lars van Hinsberg.
Speler van de week: Sef Theunissen (Mini’s).

Kort wedstrijdverslag:
De opstelling was natuurlijk hetzelfde als de vorige week, dus never change a winning team. Een belangrijke match stond op het menu thuis tegen de nummer drie HBSV. Wil Heitse nog richting nacompetitie moest er vandaag gewonnen worden. Voor de gasten gold dat zijn aansluiting met de koplopers Panningen en Haelen diende te houden. Net als in de onterechte nederlaag in de uitwedstrijd startten de gasten zeer defensief en had Heitse van meet af aan de regie in handen. Zorgvuldig zocht Heitse de momenten uit om te aanvallen, rekening houdend met de dodelijke omschakeling van HBSV. Er waren een aantal prima aanvallen, waarbij helaas de eindpass niet goed was. Ook kwam Ruben Mols aan de linkerkant een aantal malen goed door, waarbij een schot via de buitenkant van de paal in het zijnetje belandde. Na 37e minuten werd het ijs gebroken en wie anders dan torjaeger Martijn Vrenken was het die de openingstreffer scoorde. Zijn schot belandde via een been van een HBSV verdediger tegen de touwen. Nu moest HBSV uit de schulp komen. In de beginfase van de tweede helft hadden de gasten een licht veldoverwicht, zonder echt gevaarlijk te worden. Langzamerhand ging Heitse weer meer druk op de Hout Blerickse defensief geven en dit leverde na een uur spelen de tweede treffer op. De bal werd tegen Martijn Vrenken aan geschoten en goalie was kansloos, 2-0. Dit was de vijftiende treffer van Martijn Vrenken dit seizoen. Wat de gasten hierna ook probeerde de uitstekende verdediging van Heythuysen gaf geen enkele krimp en echt dreigend werd met amper. De overkant was Heitse te slordig om de score verder uit te bouwen. Het bleef bij een dikverdiende 2-0 overwinning. Zodoende kruipt Heitse dichter bij HBSV en is het seizoen zeker nog niet over. De volgende week staat de uitderby tegen Roggel op het programma.

Overige uitslagen klasse Heythuysen 1:
Panningen-TSC’04   3-1
Haelen-VV Kessel   1-2
BEVO-RKVB   5-0
DFO’20-Grashoek   1-2
Reuver-Roggel   2-1
Horn-Swalmen   1-0

Stand klasse Heythuysen 1:
1e   Panningen 21-48 (58-18) winnaar 2e periode
2e   Haelen 21-45 (51-31)
3e   HBSV 21-43 (43-21)
4e   Heythuysen 21-38 (43-29)
6e   BEVO 21-32 (39-21) winnaar 1e periode
6e   Swalmen 21-29 (43-41)
7e   TSC’04 21-28 (32-39)
8e   Grashoek 21-27 (34-36)
9e   Reuver 21-26 (34-34)
10e Horn 21-25 (28-34)
11e  DFO’20 21-23 (37-38)
12e Roggel 21-22 (25-36)
13e  VV Kessel 21-21 (20-32)
14e  RKVB 21-2 (8-85)

Heythuysen 2 heeft thuis met 4-1 van Veritas 3 gewonnen. Vooral in het tweede bedrijf maakte het second het verschil. Goaltjesdief Bart Drenth scoorde driemaal uit even zoveel assists van Loek Habets. De vierde treffer werd door Neil Timmermans gemaakt.
Heythuysen 3 speelde voor het eerst dit seizoen gelijk. Thuis werd het 1-1 tegen DFO’20 4. Sjoerd Evers maakte de openingstreffer, maar nog in de eerste helft kwamen de gasten langszij.
Heythuysen 4 leed een geflatteerde 3-0 thuisnederlaag tegen SV Someren 9. Vooral in de eerste helft waren er kansen voor Heitse 4.
De veteranen hadden voor de theepauze al het beste van het spel, maar het publiek moest wachten tot in de tweede helft eer de vets het verschil maakten. Captain Pascal Overmans scoorde de openingstreffer en Pascal weet zelf al niet meer wanneer hij voor het laatst heeft gescoord. Hierna was er geen houden meer aan en dankzij doelpunten van Maarten Reuvers, Sacha v.d. Ven en Martin Schreurs werd het 4-0 voor de koploper.

JEUGD:
De JO17-1 heeft uit knap met 5-1 van Bieslo JO17-1 gewonnen. De goals werden door Fabian Colbers (3x), Kyan Rooswinkel 1x) en de jarige Niels Kurstjens (1x) gescoord. Verder noteerden we drie assists vn Jan Daamen.
De JO13-1 heeft thuis tegen Blerick JO13-1 revanche genomen voor het bekerverlies van afgelopen zaterdag. Na een 0-0 ruststand nam Heitse in de tweede helft het heft in handen. Dankzij treffers van Maarten van Putten (prachtig afstandsknal) en Willem Verlinden (na voortreffelijk voorbereidend werk van Daan Vullers ) werd er een dikverdiende 2-0 overwinning behaald.
De JO13-2 verloor uit met 5-2 van hekkensluiter en puntloze SV de Braak JO13-3. Bij de ranjapauze stond de JO13-2 nog met 2-1 voor via goals van Vinn Nelissen en JO11-1 speler Wessel van Rooijen. Echter in het tweede bedrijf ging het dus nog finaal mis.
Het meisjesteam behaalde haar tweede zege in fase 3 en opnieuw was de tegenstander Mierlo Hout JO13-1. Het werd 4-1 voor de Heythuysenaren. Isis Peeters (2x), Annelot Lommen (1x) en Lois Schmitz (1x) waren trefzeker.
De wedstrijd van de JO11-2 kende twee gezichten. Bij de rust stond men met 3-2 achter, maar door een heuse opleving in het tweede gedeelte werd nog ruim met 7-3 gezegevierd. De doelpuntenmakers waren Noa Tunissen, Oliver van Pamelen, Aiden Hendriks, Daniel Zeray, Hagosa Zeray, Fenne Swarts en Stef Konickx.
De JO10-1 versloeg uit SV Budel JO10-3 na een spannende match met 5-4. Een 4-3 achterstand werd in de slotfase omgezet in een zege. Ties Schreurs (2x), Giovanni Hendrikx (2x) en Milo Wijen (1x) troffen doel.
De JO9-1 won uit met 4-3 van Eindse Boys JO9-2. Pim Gerits (3x) en Dani Overmans (1x) deden het net van de tegenstander trillen.
De JO8-1 boog thuis een snelle 3-0 achterstand nog om in een riante 9-3 overwinning. De goalscoorders waren Jan Gablik (5x), Sten Reuvers (3x) en Stijn Mattheeuwse (1x).
De JO8-2 had uit geen kind aan DFO’20 JO8-2 en won met een monsterscore van 18-1. Sam Lodewijks (9x), Luuk Lodewijks (6x), Ravi Tan (1x), Noud Geurts (1x) en Stef Frenken (1x) waren succesvol.

G-voetbal:
Het tweede G-team leed na een spectaculaire wedstrijd een 10-5 uitverlies tegen FC Oda G3. De treffers kwamen op naam van Stephan de Jong (2x), Stef Kist (2x) en Stijn Devos (1x).