It All Started In The Nineties

Op zaterdag 11 en zondag 12 juni viert S.V. Heythuysen een grandioos Jubileumfeest. Voor heel Heythuysen en omgeving. Verdeeld over twee dagen treden dan vele artiesten op. In een serie nieuwsartikelen stellen we deze artiesten graag aan u voor. In dit artikel is het de beurt aan It All Started In The Nineties.

— Jubileumsponsoren —

 • Wat?
  Feestavond 100 jarig jubileum

 • Wanneer?
  Zaterdag 11 juni

 • Waar?
  Feesttent voetbalveld

 • Hoe laat?
  20.00 – 01.30 uur

 • Entree
  GRATIS

Hunker jij wel eens naar de jaren ’90? De rages, de videoclips, de tv-series en de muziek? It All Started In The Ninenties neemt je mee op een wervelende reis met energieke flashbacks vol herkenning. Deze totaalbeleving met VJ, danseressen, live artiesten, verschillende 90’s figuranten, decor en een niet te stoppen DJ/MC duo laat je ogen wijd openstaan en doet je verlangen naar die gouden tijd met Flippo’s, Super Mario en Gabber Piet!

IASITN stond door heel Nederland met deze unieke show al op grote podia als Zwarte Cross, Paaspop, Solar Weekend, Daydream, 7th Sunday, Wish Outdoor, Dreamfields en Extrema Outdoor.

Werkelijk elk podium barst uit haar voegen met deze nostalgische ’trip down memory lane’ langs de lekkerste House en Dance Classics, HipHop en Happy Hardcore.

Alles is een herinnering….feest….energie….It All Started In The Nineties

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Privacy Policy.
Ik Accepteer