Heythuysen JO11-1 is kampioen van fase 3 geworden. Zaterdag stond thuis de laatste wedstrijd tegen RKSVN JO11-1 op het programma. Het werd een moeizame 2-1 overwinning dankzij twee treffers van Tim Respen. We denken dat de zenuwen een rol speelden. Alle zes gespeelde wedstrijden werden in winst omgezet met een fraai doelsaldo van 27 gescoorde goals en 9 tegentreffers. Na afloop werd er flink gefeest en alle spelers kregen een mooie medaille ter herinnering aan deze fantastische prestatie.
Het team bestaat de navolgende spelers:
Fem Ceelen, Sepp Geenen, Sven Geerards, Ebrahim Hashimi, Giovanni Hendrikx, Huub Kamphuis, Fabienne Niessen, Sem Reijnders, Luuk Respen, Tim Respen, Cas Saelmans, Ties Schreurs en Milo Wijen.
De  vakkundige leiders zijn Rob Geenen en Ramon Geerards.

Spelers en leiders nogmaals proficiat met deze knappe prestatie.