Heythuysen JO11-1 heeft thuis dankzij een 4-1 overwinning op Wittenhorst JO11-2 het kampioenschap in fase 4 behaald. De JO11-1 stond bij de ranjapauze al met 3-1 voor. In de tweede helft werd de eindstand op 4-1 bepaald.
Deef Schreurs scoorde driemaal en er was een own goal. De Jo11-1 was duidelijk het beste team in de poule. Er werd 6 keer gewonnen en 2 maal gelijkgespeeld. In totaal maakte de JO11-1 maar liefst 28 doelpunten en kreeg men slechts 5 treffers tegen. Na afloop werd er uitgebreid gefeest in de kantine met daarna de traditionele rit met de platte kar door het dorp.
Het team bestaat uit de navolgende spelers:
Mick van Beek, Jayden Berlo, Tiago van de Broek, Liam Coolen, Stan van Horne, Givanny Knoops, Rafi Meewis, Vinn Nelissen en Deef Schreurs.
De leiders zijn Roy Coolen, Sil Backus, Philppe Wetzels en de vader van Deef Schreurs.

Spelers en leiders proficiat met deze puike prestatie.