Aanstaande zaterdag worden tijdens de openingsdag van het jubileumseizoen de S.V. Heythuysen-jubilarissen in het zonnetje gezet. Traditiegetrouw is dit natuurlijk een onderdeel van de nieuwjaarsborrel, maar omdat het perfect past in de opzet van de feestelijke opening van het jubileumseizoen, grijpen we het moment graag aan om even stil te staan bij de jubilarissen.

De huldiging van de jubilarissen zal plaatsvinden tussen 18.00 en 21.00 uur. Zorg dus dat je op tijd bent. En aan de jeugdleden en ouders die al aanwezig zijn voor het middagprogramma het verzoek om nog lekker even te blijven. Het weer wordt goed en de avond gezellig! Dan kunnen we samen proosten op de jubilarissen.

Dit jaar worden de volgende personen gehuldigd:

50 jarig jubileum
Hubert Beek

25 jarig jubileum
Ruud Kanders
Rico Snijkers
Joop Steer

Verder staan we nog even stil bij het afscheid van Baer Reuvers en Henk Houtakkers voor hun inzet en betrokkenheid bij Heitse Second.

Graag tot aanstaande zaterdag.