Is het jou ook al opgevallen? Als je ‘s-avonds thuis op de bank naar TV zit te kijken? Dat er zoveel oud-voetballers voorbij komen die aan het joggen zijn? Uitgerust met zweetbandjes en walkman? (voor de jongere lezers: zie: https://nl.wikipedia.org/wiki/Walkman).

Juist ja, dat zijn onze Legends. Die zijn volop in training ter voorbereiding op de wedstrijden van komende vrijdag. Dan betreden ze opnieuw de arena van Sportcomplex Molenhoek voor het spelen van Jubileumwedstrijden. Krakende knieƫn en lichtglooiende buikjes, het mag de pret niet drukken. Dat het gezellig wordt, dat staat als een paal boven water.

En het mooiste is: jij kunt erbij zijn. Helemaal gratis en voor niets! Misschien scoor je wel een handtekening van je favoriete speler of krijg je het met zweet doordrenkte voetbalshirt van een top-spits.

Zorg dat je om 19.00 uur aanwezig bent, dan kun je de warming-up meemaken en het voorstellen der gladiatoren.

Tot vrijdag!