Rianne en Mirte

Op zaterdag 11 en zondag 12 juni viert S.V. Heythuysen een grandioos Jubileumfeest. Voor heel Heythuysen en omgeving. Verdeeld over twee dagen treden dan vele artiesten op. In een serie nieuwsartikelen stellen we deze artiesten graag aan u voor. In dit artikel is het de beurt aan Rianne en Mirte.

— Jubileumsponsoren —

 • Wat?
  Special 4 YOU Party

 • Wanneer?
  Zondag 12 juni

 • Waar?
  Feesttent voetbalveld

 • Hoe laat?
  13.00 – 19.00 uur

 • Entree
  GRATIS

Dit duo bestaat uit Rianne Seuren (Neer) & Mirte Thissen (Heythuysen) Zij zijn geen onbekende in midden-Limburg. Je kunt ze kennen van de halve finale LVK 2020 met I love ALAAF. Zo zijn zo ook een vaste gast op het befaamde rooj naaze bal en het Pleinfestein in Leudal.

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Privacy Policy.
Ik Accepteer