Heythuysen 1 heeft andermaal een wedstrijd in de blessuretijd beslist. Martijn Vrenken scoorde 1-0 en dus de winning goal. Hierdoor stijgt Heitse naar de vierde plaats in de ranglijst en blijft in 2025 ongeslagen.

Opstelling Heythuysen 1:
Jasper Bergervoet, Damien Korsten (Philippe Wetzels), Lars van Hinsberg, Idse Prumpeler, Max Menting, Siem Schreurs, Thijs van Montfort, Martijn Vrenken, Ruben Mols, Wouter Bergervoet (Jente Voermans) en Lenn Frenken (Daan Engelen).

Scoreverloop:
0-1 Martijn Vrenken (90+2 minuut)

Scheidsrechter: A. Poesen (Nieuwstadt).
Toeschouwers: 75.
Man of the match: Idse Prumpeler.

Kort wedstrijdverslag:
Coach Jurgen Geurts dacht never change a winning team. Dezelfde elf spelers stonden aan de aftrap als de vorige match. Dit was voor de eerste keer dat Heythuysen een uitwedstrijd voor de competitie tegen IVS speelde. De formatie uit Berg aan de Maas was al 6 wedstrijden ongeslagen. In een gelijkopgaande eerste helft waren de kansen voor de beide doelen schaars. De beide verdedigingen lieten weinig toe. De grootste kans voor Heitse had Lenn Frenken, maar in uitzichtrijke positie schoot Lenn het leer naast het doel. Ook Martijn Vrenken was nog een keer dichtbij een treffer. Aan de overkant was de thuisclub ook een paar dreigend zonder te scoren. Na ruim een half uur spelen moest Lenn Frenken met een blessure het veld verlaten en werd door Daan Engelen vervangen. Het bleef bij een 0-0 ruststand. In de tweede helft gooide de thuisclub nog meer de beuk erin wat leidde tot een serie overtredingen en gele kaarten. De betere kansen waren voor de thuisclub. Een vrije trap belandde boven op de lat, goalie Jasper Bergervoet redde een keer fraai en een schot ging net naast het doel. Het markeerde aan schotkracht bij de thuisclub. Aanvallers Jente Voermans en Philippe Wetzels kwamen nog binnen de lijnen. In de laatste minuut van de reguliere speeltijd trapte Philippe Wetzels fraai de bal in de bovenhoek binnen. In eerste instantie gaf de referee doelpunt, maar de assistent scheidsrechter vlagde en de treffer werd afgekeurd. Dit bleek uitstel van executie te zijn, want in de tweede minuut van de blessuretijd scoorde goudhaantje Martijn Vrenken na een prima voorzet Max Menting dan toch nog de winning goal, 0-1. Een zwaarbevochten overwinning was een feit. Hierdoor stijgt Heitse naar de vierde plaats in de rangschikking en doet nog volop mee in de strijd voor de bovenste plekken. De volgende week speelt Heythuysen de thuiswedstrijd tegen Oranje Blauw’15.

Andere wedstrijden in klasse Heitse 1:
SVH’39 – FC Roerdalen   3-1
Sportclub Leeuwen – Haelen   3-1
Oranje Blauw’15 – Roggel   2-0
Roosteren – Slekker Boys   4-2
VV Born – FC RIA   3-1

Stand klasse Heitse 1:
1e  SVH’39 16-32 (45-24) winnaar 1e periode
2e  Sportclub Leeuwen 16-31 (34-27) winnaar 2e periode
3e  FC Roerdalen 16-27 (32-25)
4e  Heythuysen 16-27 (26-22)
5e  Haelen 16-24 (29-22)
6e  Roggel 16-22 (14-16)
7e  Roosteren 16-20 (25-31)
8e  Slekker Boys 16-20 (18-26)
8e  IVS 16-19 (20-23)
10e VV Born 16-17 (12-19)
11e Oranje Blauw’15 16-16 (14-17)
12e FC RIA 16-13 (13-30)

Heythuysen 2 heeft thuis tegen de nummer twee Blerick 3 dikverdiend met 3-0 gewonnen. Een zeer jong second speelde veruit de beste wedstrijd van het seizoen. Jan Daamen (2x) en Rick Nelissen (1x) waren de doelpuntenmakers voor het puik spelend tweede.
Heythuysen 3 heeft thuis met 1-1 tegen EMS 2 gelijkgespeeld. Al binnen enkele minuten scoorde Felipe Theelen de 1-0. Nog in de eerste helft scoorde de gasten de gelijkmaker. In de tweede helft waren er over en weer kansen om te scoren, maar het bleef bij een terechte gelijkspel.
De dames VR18+1 startten afgelopen vrijdag aan hun voorjaarsreeks. De wedstrijden waren bij FC Maasgouw te Thorn. Er werd drie keer verloren (4-0 tegen VV HEBES VR18+1, 2-0 tegen Roggel VR18+1 en 1-0 tegen DESM VR18+1) en met 0-0 gelijkgespeeld tegen FC Maasgouw VR18+3.

JEUGD:
De JO19-1 heeft de late uitwedstrijd (aanvang 16.00 uur) tegen SHH JO19-2 easy met 6-1 gewonnen. De doelpuntenmakers waren Kyan Rooswinkel (3x), Fabian Colbers (2x) en Ruben van Rooijen (1x).
De JO17-1 heeft de eerste overwinning van 2025 behaald. Thuis werd ST GFC’35/SV Lottum JO17-1 dikverdiend met 3-0 verslagen. Daan Vullers scoorde na een foutje van de goalie de 1-0 en met een fraaie afstandsknal maakte Noah Coolen 2-0. Binnen een half minuut in de tweede helft scoorde de tijdens de rust ingevallen Jorn v.d. Ven na een goedlopende aanval de 3-0. De wedstrijd was beslist en de zege kwam geen enkel moment meer in het gevaar.
De JO15-1 verloor uit met 6-1 van SVC2000 JO15-1. Na een 1-0 achterstand bij de rust maakte Tom de Ponti de tussentijdse gelijkmaker. Hierna ging het alsnog finaal mis en werd er een ruime nederlaag geleden.
Het meisjesteam leed een 4-1 thuisverlies tegen Belfeldia MO15-1. Captain Miena Coenen scoorde de enigste goal voor Heitse.
De JO14-1 won voor de vierde keer oprij. De uitmatch tegen SVC2000 JO14-1 werd eenvoudig met 6-1 gewonnen. Vooral in de tweede helft was de JO14-1 heer en meester. De treffers kwamen op naam van Justin Jacobs (2x), Vince Opbroek (2x). Liam Coolen (1x) en Stan van Horne (1x). Toch was de referee de man of the match. Daar de scheids niet kwam opdagen floot leider Roy Coolen een perfecte wedstrijd.
De JO13-1 kwam thuis twee keer tegen MMC Weert JO13-2 op voorsprong, maar in de slotfase ging het nog mis. Uiteindelijk wonnen de gasten met 4-2. Aanvoerder Wessel van Rooijen scoorde tweemaal, waarvan uit een pingel.
De JO12-1 zegevierde thuis zeer overtuigend met 9-1 over SHH JO12-5. Tim Respen (6x) en Sem Reijnders (1x) troffen doel. Verder waren nog twee own goals.
De JO11-1 nam thuis revanche tegen RKSVO JO11-2 voor de uitnederlaag drie weken geleden. Het werd na doelpunten van Tuur (2x) en Pim Gerits (1x) een fraaie 3-1 zege.
De JO11-2 behaalde een geweldige uitzege tegen koploper Haelen JO11-1. Na 60 minuten stond er een 5-1 overwinning op het scorebord. Ties Schreurs (3x), Stijn Mattheeuwse (1x) en Sten Reuvers (1x) waren trefzeker.
De JO10-1 verloor uit na een spectaculaire match met 8-5 van Leveroy JO10-2. De goalscoorders waren Devin Timmermans (2x), Noud Geurts (1x), Cas Tummers (1x) en Stef Frenken (1x).
De JO9-1 heeft eindelijk dit seizoen van SV Laar JO9-1 gewonnen. Na drie gelijke spelen werd er in Weert een 5-2 overwinning binnen gesleept. Jax Konickx (2x), Angesom Zeray (2x) en Joost Niessen (1x) waren succesvol.
De JO9-2 leed een 7-4 thuisverlies tegen MMC Weert JO9-3. Mooris Marima en de nieuwe aanwinst Juayvien Christiaan scoorden beiden tweemaal.
De JO8-1 verloor uit kansloos met 7-0 van Helden JO8-1
De JO8-2 leed een 7-1 uitnederlaag tegen RKSVO JO8-2. Sem Cillekens scoorde voor de Heythuysenaren.
De mini’s speelde met een team bij Veritas te Neeritter. Andermaal genoot het publiek van de aantrekkelijke wedstrijdjes.

G-VOETBAL:
Het eerste G-team moest in Maastricht aantreden tegen Willem I G1. Het werd na een mooie strijd een 4-1 verlies. Janick Huskes deed het net van de tegenstander trillen.